Spin Life Serwer RPG MTA

Witamy na forum serwera Spin Life!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-06-06 10:58:43

InfinityG
Administrator
Dołączył: 2016-06-06
Liczba postów: 25
Windows 7Firefox 46.0

Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:
Login:
Wiek:
Staż na MTA:
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
Czy byłeś kiedyś modem:
Napisz coś o sobie(min.7zdań):

Offline

#2 2016-06-16 15:04:51

Bartek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-13
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 38.0.2220.31

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:Bartek
Login:Bartek
Wiek:14
Staż na MTA:5 lat
Ortografia(0-10):10
Staż na serwerze: od 2 mieśięcy
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Na serverze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serverze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Co zrobisz na serwerach: Zrobię masę eventów, będę pomagał graczom w potrzebie.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: 15zł
Czy byłeś kiedyś modem: Tak Wiele Razy To jest dla mnie przyjemność
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Jestem przyjazny, kreatywny, odpowiedzialny i pracowity. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna, informatyka oraz motoryzacja. Jestem przede wszystkim ambitny, swoją prace wykonuję w zupełności i nie odpuszczam celu jakiego sobie postawiłem. Cechuję się głównie wysoką kulturą osobistą i sumiennością.

Offline

#3 2016-06-16 15:07:05

Tak
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-11
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Tak
Login: Tak
Wiek:16
Staż na MTA:4 lata
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze:ponad tydzień
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.
Co zrobisz na serwerach: będę się opiekował serwerem czyli Opieka In-Game
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: 0zł ;p
Czy byłeś kiedyś modem: Tak
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Mam na imię Stanisław,uczęsczam do 3 klasy Gimnazjum.Z natury jestem pomocną,miłą i spokojną osobą.Pochodzę z województwa Śląskiego.Jestem średniego wzrostu,mam niebieskie oczy,ciemne włosy i nie boje się żadnych wyzwań.W wolnych chwilach lubię grać na komputerze,chodzić na siłownie i uprawiać różnego rodzaju sport.Słucham każdej muzyki jaka wpadnie w ucho.Mam dystans do siebie jak i innych.Potrafię zachować się w każdej sytuacji.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z niego zysk.Piszę dokładnie lecz czasem zdarzają mi się drobne błędy.

Offline

#4 2016-06-16 15:07:17

Sprint
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-13
Liczba postów: 16
Windows 7Opera 38.0.2220.31

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Spr!Nt
Login: Spr!Nt
Wiek: 16
Staż na MTA: 2lata
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: od poczatku
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chce pomoc. Chce ogarniac graczy. Pomagac w rozwoju servera. Pomagac rconam w utrzymaniu. Trzymac porzadku. I w ogole pomoc wszystkim [dblpt])
Co zrobisz na serwerach: Wszystko zeby bylo najlepiej
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Nwm
Czy byłeś kiedyś modem: Tak
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Witam, jestem Łukasz mam 16lat. Mieszkam pod Kaliszem w malej wsi. Interesuje sie sportem i motoryzacja. Jestem mily ogarniety. Oczywiscie pomocny. Lubie przestrzegac poczatku.

Offline

#5 2016-06-16 15:11:03

ventrax
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-15
Liczba postów: 8
WindowsChrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:Ventrax
Login:Ventrax
Wiek:15
Staż na MTA:4 lata
Ortografia(0-10):10
Staż na serwerze:2 dni
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Ponieważ chciałbym aby serwer funkcjonował tak jak powinien czyli .. Chciałbym zapobiec taranom których jest masa na serwerze. Chciałbym pomagać graczą bardzo to lubie robić . Umiem obsługiwać komendy rcona moda admina . Miałem kilka razy moderatora na serwerach rpg i powiem tyle ze bardzo dobrze dawałem sobie rade . Myśle ze i tutaj sobie poradzę. Lubie pracować w grupach jestem dużo aktywny lubie po prostu dogadywać się z całym serwerem ale ten serwer to naprawde jakaś magia <3 jednym słowem jest mega ! Myśle ze sie przydam !
Co zrobisz na serwerach:Postaram się zapobiec taranom , wulgaryzmom oraz wszystkimi nieprawidłościami . Postaram się troche po mapować po robić różnę mapki chodz to mi nie najlepiej wychodzi ale damy rade . Postaram się z organizować nowe prace oraz Frakcję.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: Z ortografi mam 5 takze 10/10 niemam dykcji nic w tym stylu
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:zależy od sumy pieniędzy która posiadam postaram się od 10 do 20 zł sms
Czy byłeś kiedyś modem:Absolutnie tak byłem
Napisz coś o sobie: Mam na imie Jakub mam 15 lat pochodze z małopolski jestem miłym , sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru staje w obronie słabszych lubie dogadywać się z ludźmi pomaganie innym sprawia mi szczęście oraz uśmiech na twarzy . Interesuje się informatyką , corssami , piłką nożną oraz różnymi sportami . Jestem maniakiem gry komputerowej mta bardzo lubie serwery rpg na których gram . Lubie sobie z kolegami jezdzić na rowerku oraz pograć w piłkę . Lubie wydawac kase na premium itp xD . !


To, że mil­czę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#6 2016-06-16 15:16:57

iNeeR
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w Grze: iNeeR
Login: iNeeR
Wiek: 13
Staż na MTA: około 5000 godzin (5 lat)
Ortografia(0-10): 9/10 (czasem trafia mi się jakiś błąd :v)
Staż na serwerze: dopiero zaczynam (3,5h)
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Jestem miły nie wyzywam powstrzymuje się przed agresją na wielu innych serwerach miałem moderatora/administratora/RCONA wiec chciałbym spróbować swoich sił oraz tutaj [dblpt])
Co zrobisz na serwerach: Wszystko co będę w stanie zrobić aby było jak najlepiej [dblpt])
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Nwm wszystko się okażę [dblpt])
Czy byłeś kiedyś modem:Tak, wiele razy [dblpt])
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Mam 13 Lat nazywam się Kacper Jestem miły nie jestem wulgarny ani agresywny Bardzo chętnie pomagam graczom zarówno tym nowym jak i tym starym mam nadzieje że zostane przydzielony jako moderator [dblpt])

Ostatnio edytowany przez iNeeR (2016-06-16 15:18:05)

Offline

#7 2016-06-16 15:18:46

Tokarek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-14
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick:Tokarek
Login:Tokarek
Wiek:15 lat
Staż na MTA:Około 2 lat
Ortografia:9
Staż na serwerze : Około 20h
Czemu chciałbym zostać moderatorem ? Jako moderacja wykonuje ona równie trudne i odpowiedzialne zadanie co administratorzy czy RCONI. Nie miałbym problemu z oswojeniem się z tym fachem. Poświęcam dużo czasu na serwer i chce aby wykreował się na jeden z topowych serwerów RP w Polsce. Mimo że moderator to najniższa ranga w całej administracji to jednak nadal są ważni i są do tego potrzebni odpowiedzialni i ogarnięci ludzie tacy jak ja.
Co zrobię na serwerach ? Będę się starał aby nie było żadnych nieprzyjemnych zdarzeń czy również kradzieży czy oszustw.  Będę się starał o dobrą reputację serwera. Postaram się budować różne struktury na serwerze , dawać pomysły na prace dorywcze czy budynki dla graczy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 9
Jaką kwotę przeznaczę na serwer : Jako iż jestem młody nie mogę przeznaczyć dużej kwoty lecz zrobie co w mojej mocy żeby wyciągnąć z mojego konta bankowego tyle ile mogę.
Czy byłem kiedyś modem ? Nie byłem jeszcze moderatorem lecz szybko oswajam się z różnymi rzeczami w MTA
Coś o mnie : Miły , kulturalny 15-letni "gimnazjalista" . Gotowy na nowe wyzwania , szybko ogarniający . Nie mam problemu z rozmawianiem na ts'e i szybkim zaaklimatyzowaniem z różnymi ludzmi z administracji.
Pozdrawiam
Jakub "Tokarek"

Offline

#8 2016-06-16 15:20:05

Serafisek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Serafis
Login: Serafis
Wiek: 15
Staż na MTA: 2-3lata
Ortografia(0-10): 10/10
Staż na serwerze: od wczoraj
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chciałbym został moderatorem, ponieważ mam doświadczenie z graczami umiem pracować w zespole, jestem sumienny, zdyscyplinowany i pomocny. Staram się pozostawać z graczami w przyjaznych stosunkach, chociaż jak wiadomo jesteśmy tylko ludźmi i czasem zdarzają się spiny. Na serwerze jestem bardzo aktywny oraz posiadam bardzo dobry kontakt z graczami. Również jestem dość kreatywny, nie miałbym problemu z wymyśleniem i zorganizowaniem jakiegoś ciekawego eventu dla graczy. Potrafię przystosować się do poleceń które ktoś mi zadaje i wykonać je jak najlepiej potrafię. Nigdy nie olewam graczy którzy proszą mnie o pomoc, zawsze podaję tą pomocną dłoń. Wiem z czym wiąże się objęcie rangi moderatora oraz mogę powiedzieć, że jestem gotowy objąć tę rangę. Myślę że podołam temu zadaniu, jeśli dostanę szansę na pewno jej nie zmarnuję.
Co zrobisz na serwerach: Planuję organizować więcej eventów oraz ogarniać graczy nieprzestrzegających regulaminu
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Zależy od ceny, ale myślę, że 20/50 psc PLN mogę ;P
Czy byłeś kiedyś modem: nie, ale chciałbym się bardzo sprawdzić
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na imię Kamil, i mieszkam w województwie Zachodniopomorskim, a dokładnie w Dębnie. Chodzę do gimnazjum publicznego, a w przyszłości planuję iść do techników. Interesuję się koszykówką oraz  grami komputerowymi. W gry gram od 6 lat.

Offline

#9 2016-06-16 15:20:22

YuzzaR
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-06
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 46.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:YuzzaR
Login:YuzzaR
Wiek:14
Staż na MTA:3 lata
Ortografia(0-10):9/10
Staż na serwerze:1 miesiąc
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Ponieważ jest mało moderatorów.Jestem ogarnięty , miły i kulturalny.Znam dobrze komendy potrzebne dla moderatora.Lubię pomagać różnym osobą.Potrafię mapować i to się przyda.Moderator jest rangą o którą trzeba zadbać , więc się nie martwcie bo będę się starał jak najlepiej.Jest też dużo ludzi którzy taranują , więc bym się tym zajął.
Co zrobisz na serwerach:Będę napewno wykonywać obowiązki.I będę się starać zrobić jak najwięcej.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:5psc(miesięcznie)
Czy byłeś kiedyś modem:Tak
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Mam na imię Kacper i mam 14lat.Chodzę do 2 gimnazjum.Interesuję się motoryzacja , informatyką i piłką nożną.Lubię pomagać różnym osobą i grać w gry na komputerze (szczególnie MTA).Przy komputerze dziennie spędzam od 5 do 6 godzin.Lubię robić rożne rzeczy w koło domu np.kosić trawę , wozić drzewo i td.Jestem grzeczną i posłuszną osobą.


Pozdrawiam Infiniti'ego

Offline

#10 2016-06-16 15:22:36

Ksaweryyy
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-08
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:Ksaweryyy
Login:Ksaweryyy
Wiek:13
Staż na MTA:2lata
Ortografia(0-10):9
Staż na serwerze:1mie
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Ponieważ chciałbym pomagać na serwerze, być przydatny.Lubie pomagać graczą.Miałem raz moda na jednym serwerze.Myśle że,w 75% poradze.Jestem bardzo aktywny na serwerze i na komputerze.
Co zrobisz na serwerach:Gram pomagam zarabiam :_)
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:8
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:od 10-30 róznie bywa
Czy byłeś kiedyś modem:tak
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Mam na imię Ksawery pochodzę ze Strzebielina na pomorzu.Jestem bardzo aktywny.Lubie grac na komputerze w gta :_).Lubie biegać  chodzę na siłownie.Jak na swój wiek umiem dużo.Lubie przebywać z rodzeństwem.

Offline

#11 2016-06-16 15:24:21

patryczek2016
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-07
Liczba postów: 14
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: patryczek2016
Login: patryczek2016
Wiek: 13
Staż na MTA: Gram w MTA przez około 2 lata.
Ortografia(0-10): 8/10
Staż na serwerze: tydzień
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Dlaczego chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym pomagać gracza w ich sprawach tak jak i pomagał tak jak oprowadzał po serwerze, odpowiadał na pytania i przede wszystkim reagował bym na raport od gracz. Bardzo dobrze sprawdzę się jako moderator ponieważ na wielu serwerach rpg miałem taką range nawet wyższą. Dbał bym o porządek na serwerze, przestrzeganie zasad tak jak i pomaganiem. Przede wszystkim chciałbym zostać moderatorem ponieważ chciałbym uspokajać tak zwanych ((CJ)) piratów drogowych tak jak i wiele innych. 
Co zrobisz na serwerach: Na serwerze co zrobię na pewno będę pomagać graczom tak jak i  administratorom bo widziałem ze gracze nie dają spokoju administracji serwera. Wiem iż moderator to poważna ranga nie ma zabawy czy dawanie komuś kasy aut będę odpowiednim dbającym o honor i bezpieczeństwo moderatorem. Mógłbym jeszcze dodać że poradzę sobie z wszystkimi przypadkami i będę wyjaśniał sprawy graczy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: hmm pomyślmy nie wiem około 10-15 złotych.
Czy byłeś kiedyś modem: Byłem na wielu serwerach
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Witam jak iż wcześniej napisałem mam na imię Patryk i mam 13 lat wiem że 13 to można powiedzieć że taki jeszcze (( dzieciak )) ale ja jestem spokojnym ogarniętym i miłym człowiekiem nie ważnie ile ma się lat ważne co się ma w sercu. Na codzien jestem spokojny i miły pomagam graczom na serwerze jak się coś spytają, zawsze jestem do dyspozycji. Pomagam starszym ludziom tak jak i innym, bardzo lubię zawierać nowe przyjaźnie zawsze się  z kimś dogadam.  Moje zainteresowania to informatyka tym się najbardziej interesuje czyli komputerami i różnymi urządzeniami. Dbam o to aby każdy był zadowolony z mojego zachowania. Hmm co mógłbym jeszcze dodać... o jeszcze czasem sobie lubię pożartować leć opowiedzieć taki żart aby nikogo nie obrazić.

Z mojej strony to wszystko. Liczę na pozytywną odpowiedź i pozdrawiam administrację tak jak cały forum i cały serwer.

Offline

#12 2016-06-16 15:29:25

EjecT
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 3
WindowsChrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:
EjecT
Login:
EjecT
Wiek:
14
Staż na MTA:
około 2 lat
Ortografia(0-10):
8
Staż na serwerze:
2 tygodnie
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):
Chciałbym został moderatorem, ponieważ mam doświadczenie z graczami umiem pracować w zespole, jestem sumienny, zdyscyplinowany i pomocny.Nie miałbym problemu z oswojeniem się z tym fachem. Poświęcam dużo czasu na serwer i chce aby wykreował się na jeden z topowych serwerów RP w Polsce. Mimo że moderator to najniższa ranga w całej administracji to jednak nadal są ważni i są do tego potrzebni odpowiedzialni i ogarnięci ludzie.Miałem kilka razy moderatora na serwerach rpg i powiem tyle ze bardzo dobrze dawałem sobie rade . Myśle ze i tutaj sobie poradzę.Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Co zrobisz na serwerach:
Na serwerach staram się z organizować nowe prace oraz Frakcję.Będę się starał aby nie było żadnych nieprzyjemnych zdarzeń czy również kradzieży czy oszustw.  Będę się starał o dobrą reputację serwera.
Znajomość ortografii i interpunkcji ::
1 - 10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
50 zł sms
Czy byłeś kiedyś modem:
Byłem moderatorem na dużych serwerach
Napisz coś o sobie(min.7zdań):
Mam na imię Jakub. Mierzę 165cm wzrostu. Aktualnie mam 14 lat. Jestem spokojnym, cierpliwym człowiekiem, lecz wiadome do czasu, gdy ktoś nie zacznie mi ubliżać. Przestrzegam zasad gramatyki i ortografii. Słucham muzyki Rap//Electro. Przestrzegam zasad regulaminu, jestem zasadowy i zawsze dotrzymuję obietnic. Mam w sobie troszkę czarnego humorku. Mieszkam w małej wsi Nagłowice.  Znam Angielski i Niemiecki na poziome bardzo dobrym, Rosyjski tak bym powiedział niższą połowę

Offline

#13 2016-06-16 15:32:27

Andrzej123
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Andrzej123

Login: Andrzej123

Wiek: 15

Staż na MTA: W mta gram od paru lat

Ortografia(0-10): 9,5-10,ale jak coś mogę się poduczyć [dblpt])

Staż na serwerze: Na serwerze gram od jakiegoś czasu bo wcześniej miałem inne konto
.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chciałbym zostać moderatorem aby pomagać i oprowadzać nowych graczy.Jestem bardzo ogarnięty,pomocny,miły,uprzejmy i skupiony na tym co robię.Na pewno nie będę dawał dla graczy pieniędzy i samochodów,będę dla nich uprzejmy i wysłucham ich każdych uwag.Nie jestem osobą,która ma jakieś nałogi typu narkotyki czy inne używki i dla tego jestem spokojny.Mam bardzo dużo pomysłów na eventy i inne zjazdy najlepszych samochodów,motorów czy nawet jakieś dyskoteki jeżeli będzie to możliwe [dblpt]) Lubię się integrować i innymi graczami i ogólnie dla tych rzeczy chciałbym zostać członkiem administracji Spin Life.No i to w sumie na tyle ,,dlaczego chciałbym zostać moderatorem,,

Co zrobisz na serwerach: Na serwerach to ogólnie wiadomo że gram,pomagam,oprowadzam i to jest prawda i nie piszę tego żeby się podlizać bo będzie wiele kłótni pod moją kandydaturą.Pomagam rozkręcać serwery,robię mapy na zamówienie,gram uczciwie,uczciwie zarabiam i nie używam żadnych programów do oszukiwania i robię też wiele innych rzeczy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: No jak mówię jeśli coś jest nie tak to mogę poprawić,czyli moja znajomość ortografii wynosi 9-9,5-10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Ile będzie trzeba i ile będę dał w stanie fundować serwer to tyle będzie [dblpt])
Czy byłeś kiedyś modem: Tak byłem moderatorem,adminem,rconem,znam się na acl i tym różnych rzeczach mam dużo doświadczenie w robieniu map,teraz próbuje sił w robieniu skryptów trochę coś mi wychodzi ale nie za bardzo,ale ja zawsze dążę do celu i zawsze co mam zrobić to zrobię.

Napisz coś o sobie(min.7zdań): Cześć mam na imię Adam,chodzę do 2 klasy gimnazjum aktualnie idę teraz do 3 klasy.Moim zdaniem i innych oczywiście na innych serwerach jestem ogarnięty,pomocny i kreatywny.Moim hobby jest jazda na skuterze,rowerze,rolkach,deskorolce i ogólnie sport,zawsze próbuję coś po trochu jestem też zainteresowany informatyką i z niej mam 6 jeżeli administracji mi nie wieży mogę pokazać moje świadectwo kiedy skończy się rok szkolny.W przyszłości chciałbym zostać profesjonalnym informatykiem jeżeli mi się to uda,na ogół to jak mówiłem na razie mam poprawione oceny,aktualnie zajmuje się tworzeniem mapy na serwer kolegi.Ogólnie to jestem człowiekiem stanowczym i lubię jak panuję jakiś ogar,harmonia tak aby serwer utrzymał się jak najdłużej i żeby nie było żadnych kłótni,wyzwisk i tym różnych.I to jest w sumie na tyle,zdaniami czasami jest mi trudno coś napisać.I u mnie w rodzinie jest spokojnie xD Nie wiem czemu to napisałem,ale zawsze coś [dblpt])

Z góry dziękuje za przeczytanie mojej kandydatury na moderatora Serwera.

Z wyrazami Szacunku Andrzej123 a w prawdziwym życiu Adam.

I serdecznie pozdrawiam administrację i graczy.

Offline

#14 2016-06-16 16:02:11

Alien
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Alien
Login: Alien
Wiek: 28
Staż na MTA:  gram w MTA od wersji 1.0.1
Ortografia(0-10): 10
Staż na serwerze: ponad tydzień
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):  Znam zasady panujące na serwerze, wiem jaką poważna funkcje spełnia stanowisko moderatora, jestem gotów podjęcia się tego wyzwania. Mam duże doświadczenie ze stanowiskiem moderatora, administratora a także rcon'a
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:
Czy byłeś kiedyś modem:  Miałem kilka swoich serwerów, byłem administratorem na największych serwerach polski. Posiadam dużą wiedzę związaną z mta.
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Jestem spokoją, cierpliwą, cichą osobą która potrafi sie dogadać z każdym graczem, nie stwarzam problemów, jestem zawsze pomocny.


[img]http://i.imgur.com/dYOBTlC.png[/img]

Offline

#15 2016-06-16 16:13:01

Fasternet
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Login: xFasternet
Imię: Marcel
Wiek: 14
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem osobą która za wszelką cenę dąży do celu oraz otwartą na nowe znajomości, z natury jestem spokojną osobą i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, w kontakcie z drugą osobą zachowuję pełną kulturę osobistą, zwracam uwagi gdy ktoś używa wulgaryzmów i innego rodzaju ,,rzeczy'' które psują nam grę. Nie jestem że tak powiem "Pazerny" że wszystko dla siebie biorę, lubię sie dzielić z innymi tym co ja mam. Interesuję się motocyklami oraz lubię sobie pograć z kolegami w kosza lub piłke nożna. Jestem bardzo szczerą osobą, jeśli ktoś coś do mnie ma to najlepiej aby mi to powiedział i rozwiążemy nasze spory między sobą.
Staż na serwerze: 4dni
Staż w mta : 4lata
Za co byłeś karany: Nie byłem karany [dblpt])
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Moim pomysłem jest licytacja w ciemno, chodzi tu oto że gracze licytują np: samochód i podbijają cały czas cenę aż w końcu ktoś da największą kwotę i wygrywa.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?  Weekendy od 8-12h, szkolne dni 8-10h.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Jak gram, to przeglądam forum, myśle że 30m-1h .
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype, TeamSpeak3, Mumble.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Na pewno na starcie powiem, że jestem człowiekiem sumiennym i jak za coś się biorę, to daję z siebie wszystko. Przez ten czas jaki tu gram poznałem serwer, graczy jak i ekipę, zawsze staram się pomóc każdej osobie która takiej pomocy potrzebuje. Nie wdaję się w konflikty, jestem bardzo aktywny, oraz mam dokładną i perfekcyjną ortografię( Czasami zdarza mi się popełnić błąd) . Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam pare minut czy osoba którą znam już pare lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła.  bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi, chciałbym odciążyć ekipę od części obowiązków. Ranga moderatora umożliwi mi pomoc nowym jak i wprawionym graczom. Zapoznałem się z tą odpowiedzialnością jaką ponosi moderator serwera. Myslę że podołam temu zadaniu, jeśli dostanę szansę na pewno jej nie zmarnuję.
Co zrobisz na serwerach: Różno rodne eventy [dblpt]) Wspomnialem "dlaczego ty masz zostac moderatorem"
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10/10 wspomniałem o tym "dlaczego ty masz zostac moderatorem" oczywiście czasem może się zdażyc błąd ;3
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Mogę kręcić serie [dblpt]) i czasem wpłacać po 10zł
Czy byłeś kiedyś modem: Na wielu serwerach [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Fasternet (2016-06-16 16:14:20)

Offline

#16 2016-06-16 17:15:51

Bartek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-13
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 38.0.2220.31

Odp: Wzór podania na Moderatora

Bartek napisał/a:

Nick w grze:Bartek
Login:Bartek
Wiek:14
Staż na MTA:5 lat
Ortografia(0-10):10
Staż na serwerze: od miesiąca
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):Na serverze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serverze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Co zrobisz na serwerach: Zrobię masę eventów, będę pomagał graczom w potrzebie.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: 15zł
Czy byłeś kiedyś modem: Tak Wiele Razy To jest dla mnie przyjemność
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Jestem przyjazny, kreatywny, odpowiedzialny i pracowity. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna, informatyka oraz motoryzacja. Jestem przede wszystkim ambitny, swoją prace wykonuję w zupełności i nie odpuszczam celu jakiego sobie postawiłem. Cechuję się głównie wysoką kulturą osobistą i sumiennością.

Offline

#17 2016-06-16 17:56:15

SyntoX
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-15
Liczba postów: 2
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: SyntoX*
Login: SyntoX*
Wiek: 16
Staż na MTA: 1 rok.
Ortografia(0-10): 8/10
Staż na serwerze: 4 Dni.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Chciałbym zostać moderatorem z powodu takiego,żeby pomagać nowym graczom oraz tym,którzy potrzebują pomocy na serwerze. Organizować eventy,derby itp. by się gracze nie nudzili codziennie i zrobić im troszkę na jakiś czas rozgrywkę. Pilnować graczy,żeby nie przeszkadzali innym rozrywki na serwerze.  Lepiej się zapoznać administrację serwera i pomagać im jeśli potrzebowali pomocy. Myślę,że jestem na taką range (moderatora) ogarnięty i być na niej jak najdłużej,żeby gracze widzieli,że administracja jest cały czas aktywna. Dlatego by serwer się bardziej rozwijał do dużej popularności graczy i nie tylko. Mam nadzieje,że zasługuje na moderatora dlatego,żeby poznać tej serwer lepiej i graczy, oczywiście przypominam,że administracjęteż [dblpt])
Co zrobisz na serwerach: Będę próbował rozwijać go z całą administracją oraz zachęcać graczy by zagrali lub nie przestawali grać na tym serwerze.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Możliwe,że bardzo dużą, to znaczy od 40000PLN - 70000PLN jeśli się nazbieram więcej to większość z zarobionych pieniędzy przekaże serwerowi.
Czy byłeś kiedyś modem: Na innych serwerach byłem moderatorem i bardzo dobrze mi się pracowało, pomagało i organizywać: efenty,derby,ZTP i wiele innych rozgrywek.
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na Imię Robert, mam 16lat. Lubie się zajmować motoryzacją,elektroniką oraz sportem. Uwielbiam grać w piłkę nożną, oglądać filmy,grać na komputerze,pomagać innym, Lubie szybko się zapoznywać z innymi i zakolegować się. Jestem zabawny, dowcipny,kulturalny i pomocniczy. Interesuję się grami, sprzętami elektroniczynmi oraz oczywiście sportem. Lubie też szybko się czegoś nowego uczyć i szybciutko zapamiętuje to co nauczyłem się w ostatnich dniach/tygodniach.

Offline

#18 2016-06-16 18:04:49

ElektroOn
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-14
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 47.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: ElektroOn

Login: ElektroOn

Wiek: 18

Staż na MTA: W MTA gram od około 5-6 lat.

Ortografia(0-10): Swoją ortografię oceniam na 9.

Staż na serwerze: Około dwa tygodnie.

Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): A więc tak zacznę od tego, iż chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Z tego co wiem to gra już tutaj bardzo dużo osób i niektóre z nich są dość nieogarnięte, i ktoś musi te osoby wszystkie ogarnąć. Na tym serwerze spędzam dość dużo czasu dziennie, jestem osobą otwartą, miłą i raczej z reguły nikogo nie wyzywam. Lubię pomagać nowym graczom ale także tym już dłużej grającym, Potrafię dobrze posługiwać się naszym ojczystym językiem. Znam dobrze zasady panujące na tym serwerze, ale także większość komend. Potrafię dobrze opiekować się serwerem ale również graczami. Już kiedyś opiekowałem się dość dobrze rozwijającym się serwerem RPG (nie podam nazwy gdyż nie chcę tutaj reklamować). Mam już duże doświadczenie na randze moderator, po czasie awansowałem do lepszych rang i też tam się dobrze spisywałem. Potrafię dobrze dogadać się z ludźmi, zawszę staram się wyjaśnić każdy problem. Jestem wyrozumiały najpierw wolę się zastanowić, a później działać.

Co zrobisz na serwerach:  Co mogę zrobić? Na pewno pomóc nowym graczom zaznajomić się z serwerem i jego gospodarką, Będę organizował wiele eventów.

Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:  8-9

Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Na początku może nie aż tak dużo około 20-30 zł mogę dawać miesięcznie.

Czy byłeś kiedyś modem: Oczywiście, że tak. I to nie na jednym, a już na wielu serwerach.

Napisz coś o sobie(min.7zdań): Nazywam się Oskar, mam 18 lat. Uczęszczam do technikum mechanicznego. Interesuję się informatyką w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jestem osobą przyjazną i otwartą na nowe znajomości. Jestem cierpliwy i wyrozumiały.Przestrzegam podstawowych zasad ortografii i interpunkcji.  Jestem osobą stanowczą, i opanowaną, denerwują mnie osoby które mnie ubliżają,

Pozdrawiam, ElektroOn.

Offline

#19 2016-06-16 18:23:17

Baxsiu
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze:Baxsiu.
Login:Baxsiu.
Wiek: 13
Staż na MTA: rok
Ortografia(0-10): 10/10
Staż na serwerze: od początku
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):chciałbym pomóc serwerowi SpinLifeV2 nie tylko przy serwerze lecz optymalizacji czy zrobieniem skryptów bądź map [dblpt])
Co zrobisz na serwerach: Ogl to gram albo jak się trafi to robię swoje serwery
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: 10
Czy byłeś kiedyś modem: Rconem na 3 serwerach których może i ludzie znają [dblpt])
Napisz coś o sobie(min.7zdań): jestem Kacper. 13 lat zajmuję się ogl wszystkim , lubię też robić serwery MTA robiłem 3 serwery więc mam doświadczenie , myślę że tyle wystarczy czekam na wyniki [dblpt]D pozdrawiam

Offline

#20 2016-06-16 18:53:51

fansey
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: Mój nick w grze to :Mój nick w grze to : FanSey.
Login: Moim login jest : Mój login to : FanSey.
Wiek: mam 16 lat.
Staż na MTA: Mój staż na MTA wynosi pół roku.
Ortografia(0-10): Raczej nie popełniam błędów ale przecież nie jestem maszyną, a nieraz zawodzi szybkie pisanie więc dałbym mocną 8.
Staż na serwerze: Mój staż na serwerze to 4 dni ale wszystko już ogarnąłem a po za tym grałem na wielu RP.
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Przede wszystkim dlatego że mam sporo czasu na grę i chce pomagać administracji w utrzymywaniu tzw. porządku, w każdej sytuacji można na mnie liczyć, mogę zawsze wspomóc finansowo, jestem ogarniętą osobą i można ze mną pogadać na ts.
Co zrobisz na serwerach: Na serwerach przede wszystkim spróbuje pomóc innym ludziom i spróbuje zmniejszyć ilość uprzykrzających grę graczą.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: Myślę że jak wyżej mocna 8.
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Na serwer miesięcznie mógłbym przeznaczyć około 50-60 zł lub nawet więcej jak będzie trzeba.
Czy byłeś kiedyś modem: Modem nigdy nie byłem lecz oglądałem sporo filmów w tej tematyce a poza tym mam kolegę który był modem i mi dużo mówił .
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Mam na imię Nikodem. Jestem w technikum informatycznym i interesują mnie gry i grafika komputerowa. W wolnym czasie lubi wyjść i pograć w piłkę. Z reguły jestem osobą opanowaną ale jak już pisałem nie jestem maszyną zdarzają mi się wpadki. Umiem pisać zwięzle i na temat ale też umiem się rozpisać i przede wszystkim przyznać do błędu.
Czekam z niecierpliwością na wyniki.
                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam FanSey/Nikodem

Offline

#21 2016-06-16 19:02:41

HitmaneQ
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-15
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 51.0.2704.84

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: HitmaneQ
Login: HitmaneQ
Wiek: Mam 14 lat
Staż na MTA: Prawie 3 lata
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: Mało trochę ale 2 dni
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań): Po pierwsze chciałbym zaprowadzić porządek na serwerze. Chciałbym pomagać innym graczom. Mam wiele pomysłów na wiele nowych eventów. Jak zajdzie potrzeba zabiorę prawo jazdy ale w ostateczności bo nie chciałbym zmniejszać ilości osób na serwerze dziennie.  Chciałbym wprowadzić nowe prace ,ponieważ mam bardzo bujną wyobraźnie. Bardzo lubię mapować i mogę potworzyć wiele domów itp. I ostatnim powodem jest , że sprawdzę się na pewno na tym stanowisku. 
Co zrobisz na serwerach: Wprowadzę wiele prac oraz spróbuje zrobić ładne domy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?: Mam nadzieję że 10 zł wystarczy.
Czy byłeś kiedyś modem: Nigdy nie byłem moderatorem.
Napisz coś o sobie(min.7zdań):Mam na imię Piotr, mam 14 lat.Na co dzień jestem osobą żartobliwą, miłą i serdeczną.Potrafię ocenić sytuację i wiem kiedy i jak się zachować.Staram się być kulturalny, nieść pomoc innym graczom, oraz być dla nich wzorem do naśladowania.Niestety czasami odbija mi głupawka i robię rzeczy za które później żałuję.Uważam jednak, że nie można cały czas być "sztywniakiem" i czasami jednak nadchodzi taki moment, że trzeba coś "odwalić".Do tego dochodzi jeszcze mój wiek, wiadomo cały czas jeszcze dojrzewam i są momenty, że nad tymi zachowaniami trudno zapanować.Jestem osobą na ogół spokojną, lecz czasami daję się łatwo wyprowadzić z równowagi.Nie lubię cwaniactwa, donosicielstwa oraz kłamstwa.Zawsze dążę do tego, aby być lojalny z osobami, które mnie otaczają.Jestem osobą szczerą i zawsze staram się niczego nie zatajać.interesuję się sportem oraz motoryzacją.

Offline

#22 2016-06-16 19:27:59

dawidowskyy
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-16
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 36.0.2130.65

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze : dawidowskyy
Login : dawidowskyy
Wiek: 14 lat
Staż na MTA: 3 Lata
Ortografia(0-10): 7
Staż na serwerze: 1 tydzień
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7zdań): chce zostac moderatorem bo to bardzo lubie. Gdy wiedze pochwały dla mojej osoby to serce mi sie raduje.Bardzo lubie widziec jak ludzie grajom i mają z tego sadysfakcje. Dlatego dbam o ich bespieczenstwo i im pomagam.No i jeszcze mam większy szacunek.Bardzo prosze o tom range kocham pomagać .
Co zrobisz na serwerach: pomagam graczom, dbam o ich bespieczeństwo i dbam o niełamanie regulaminu
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: tak z 7
Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:taką jaka bedzie konieczna
Czy byłeś kiedyś modem: Tak na wielu mniejszych serwerach i dwóch większych serwerach, znam wszystkie komendy.
Napisz coś o sobie(min.7zdań): Cześć jestem uczniem pierwszej gimnazjum.Moje hobby to piłka nozna, box i GRY, przewaznie grze poswiencam od 1 godz - 4,5 godz .Jestem pozytywnie nastawiony do zycia .Kocham zwierzęta (najbardziej psy i koty ).Zawsze jestem optymistą , nie poddaje sie .
Bardzo prosił bym o tą rangę z wyrazem szacunku .                       


                                                                                                                                                                                    Dawid

Ostatnio edytowany przez dawidowskyy (2016-06-16 19:28:51)

Offline

#23 2016-06-16 20:00:04

czaro_79
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-12
Liczba postów: 10
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Wzór podania na Moderatora

Nick w grze: czaro_79

Login czaro_79

Wiek: 14,5

Staż na MTA: 6lat

Ortografia(0-10): 9

Staż na serwerze: 400h

Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.7zdań):  Według mnie zasługuję na tą rangę, ponieważ jestem stałym graczem, posiadam odpowiednie predyspozycje do powierzonych mi obowiązków. Mój spory staż na serwerze pozwolił mi dobrze go poznać i zrozumieć, chciałbym również dodać że wszystkie zasady serwera nie są mi obce. Myślę że jestem szanowanym graczem, nie jestem konfliktowy, wszystkie sytuacje staram się rozwiązywać polubownie.Następnym argumentem jak wyżej wspomniałem, jest to że gdy coś robię staram się to przemyśleć i podjąć odpowiednią decyzje, nie robić nic pochopnie. Zdaję sobie sprawę z tego że nadanie rangi, to koniec ze zwykłą grą, ale myślę że jestem na to gotowy. Nie mam problemów pracy w zespole, jestem otwarty na nowe znajomości. Obowiązki mi powierzone wykonywał bym sumiennie, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Co zrobisz na serwerach: 

Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:  stabilne 8,5


Jaką kwotę przeznaczysz na serwer?:  jeżeli chodzi o utrzymanie serwera mogę dać 125zł (tyle mam na serwer project)

czy byłeś kiedyś modem: Tak byłem moderatorem na serwerze  It's Your World byłem tam ponad 2miesiące Byłem też administratorem na serwerze Totalnie Polski RPG.

Napisz coś o sobie(min.7zdań):   Mam na imię czarek, mam prawie 15 lat i obecnie uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum obecnie jestem na kierunku matematyczno-informatycznym Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze aby dojść do upragnionego celu, tym samym staram się nie krzywdzić innych. Patrzę na świat dosyć optymistycznie. Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną, lubię też spędzać czas przed komputerem, oczywiście z umiarem. Lecz lubię pisać skrypty na strony internetowe jaki i do gier. Mieszkam w Gdyni

Pozdrawiam [dblpt])


Cele:
-Moderator
-Respekt u członków ekipy serwera
- SAFD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sypniewo - doktoratyopniered - saluto - rhminus - traugutta27